Úvod Diskuze

Diskuze

Potřebujete poradit? Přidat dotaz >>


Diskuse (93 komentářů)

PAVEL, (31. 03. 2011 04:18) Reagovat
Tak mám konečně za sebou operaci pupeční kýli. Nic příjemného to není, ale jsem rád, že je to za mnou. Snad teď budu mít klid.
lucie, (26. 04. 2011 15:21) Reagovat
dobry den mam pupecni kylu a cekam na operaci mam uz ji asi rokbrichi mne neboli ale roste mi chci se zeptat sem po dvou cisarskych rezecch muzete mi nekdo rict kdo ma zkusenosti s operaci jqak to probiha po peraci jaky sou to bolesti a jak dlouho je ma clovek a este jak to delate kdyz mate maly 4 letey dite kdyz nesmite se namahat poradte prosim diky...hu5dv
Hekena Čámská, (28. 04. 2011 14:16) Reagovat
Koncem září jsem byla na operaci a jak jsem slyšela, voperují se sítky, aby se kýla neopakovala. V poslední době jsem nechtěně přibrala na váze. Včera jsem měla nepříjemné pnutí v břiše, dnes raději mnoho nejím, ale cokoli i to málo sním, cítím v břiše, že strava projede v místech operované kýly. Je nutné dodržovat určitou výživu a určitou váhu?
Zdenka, (08. 06. 2012 13:17) Reagovat
Pokud máte po operaci dlohoudobější problémy, zajděte si raději k lékař. U té váhy...Ono záleží asi, jak moc jste přibrala, ale samozřejmě to teď nemůže srovnat tím, že nebudete jíst. Pro jistotu se svěřte odborníkovi a držím vám palečky.
Oldřiška, (02. 07. 2013 05:05) Reagovat
Já si myslím, že na to by vás lékař upozornil. Také si říkám, že člověk váhu mění a stává se, že přibere, takže kdyby člověk po operaci nemohl přibrat, aniž by měl problémy s tou síťkou...Přijde mi, že tak by to asi fungovat nemělo.
Irena, (02. 06. 2011 21:03) Reagovat
Ahoj jsem na tom stejně mám pupeční kýlu ,zjistila jsem ji po porodu asi půl roku tak jsem si kupovala pas a nosila ho .Lékař mě doporučil na operaci ale hned jsem nešla a ted už ji mám 12let a když čtu ty zkušennosti je mi zle dělá mi totiž větší problémy ,bolí mě musím na tu operaci čím dál víc mě už to nutí ale bojím se narkozy ale pujdu ,jsem silná no nevím jak to bude vypadat je mi 48let.Uklidněte mě někdo nějakou dobrou zprávou prosím díky.
Sára, (23. 07. 2012 06:53) Reagovat
Ireno, držím vám palečky. Chápu, že se bojíte, ale to je je přirozené. Nikomu není příjemně z toho, že půjde pod narkózu. Ale před operací vám udělají předoperační vyšetření a pohlídají si vás. Nejde o vážnou operaci a asi to stojí za tu chvilku strachu, abyste pak už měla klid. Uvidíte, že zpětně budete ráda, že jste operaci podstoupila.
Hana, (02. 12. 2011 18:14) Reagovat
Dobrý den, dcera předčasně narozená 37. týden měla již v novorozeneckém věku vyklenutý pupík, dle Mudr. přelepováno náplastí a upravilo se, nyní je dceři 3,5 roku a stěžuje si na bolest v oblasti pupku, řešeno u naší Mudr., po hmatovém vyšetření- kýla na půl prstu, nijak nemáme řešit, prosím o radu, zda není pro dceru nebezpečné, zda se nemůže zvětšovat, popř. jiné komlikace, dcera nechce přes pupík kalhoty nic, stěžuje si na bolest občas, děkuji za radu.
PAVLA, (18. 04. 2012 13:25) Reagovat
Tak mě se nezdá v pořádku neřešit to, když to dceru bolí a asi jí to vadí hodně, když přes pupík nechce ani kalhoty. Zkusila bych na vaše místě vyhledat jiného specialistu. Možná vám nabídne lepší řešení než předchozí doktor.
Eliška, (10. 07. 2012 09:05) Reagovat
Pokud to jde, je v některých případech vhodné změnit doktora. Chodila jsem s dcerami k dětské lékařce, která mi nevyhovovala tím, že na všechno předepisovala antibiotika. Změnili jsme lékařku a jsme spokojení. Nebojte se změny, máte na ní právo.
Ota, (02. 10. 2012 17:55) Reagovat
Lékaře by si člověk měl vybírat a při nespokojenosti se nebát ho změnit. To souhlasím. Vždyť nám jde o zdraví a při nějakém zanedbání nám může jít i oživit. Nechci to dramatizovat, ale je to tak. V případě, .že se něco zanedbá...A teď nemluvím je o pupeční kýle
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Pupeční kýla.cz
Kontakty